REFERENCE

Moji práci a podnikatelskou cestu jste mohli vidět a číst v těchto médiích:

loga media

loga media blesk

 

KLIENTSKÉ REFERENCE:

"Měla jsem v hlavě spoustu otázek, které visely nad tématem prodeje mého online kurzu. Hledala jsem někoho, s kým bych otázky mohla probrat, učesat jejich odpovědi a sladit do ideálního celku. Petra se mi zdála jako skvělá volba a tak jsem ji oslovila. 

banner caloneta

Přišla na naší konzultaci skvěle připravená. Prošla si moje kurzy ještě před zahájením konzultace, takže jsme se nezdržovaly úvodním poznáváním, ale šly jsme rovnou do akce. Petra měla spoustu poznámek, které kousek po kousku spojovaly zdánlivě nespojitelné podnikatelské puzzle. Pochopila jsem, jak zapůsobit na zákazníka prostřednictvím prodejky a dala mi i pár velmi trefných bodů ohledně mého načasování kurzu, které jsem do té chvíle neviděla.

Na základně konzultace jsem upravila prodejní stránku kurzu a vyjasnila si prodejní strategii a jeho přidané hodnoty. Zjistila jsem, co ještě více při prodeji zmiňovat a kde jsou moje konkurenční výhody.

Petra je skvělá poradkyně v jednotlivých otázkách konkrétního podnikání, ale dokáže i zeširoka pojmout prodejní strategie na několik měsíců dopředu. Její marketingové zkušenosti ji dávají smysl pro nadhled a rozluštění souvislostí, které jsou ještě zahalené nejasnostmi." 

 

 

"U Petry jsem absolvovala konzultaci ohledně nápadů na zlepšení své prezentace na webu, propagace a prodeje mých diářů.banner reference Martina

Nejvíce mě dostaly Petry skvělé nápady, nadhled a doporučení co vše poupravit a hlavně, jak sršela nápady. Bylo vidět, že je opravdu odborník a že se snaží v nabídnutém čase sdělit co nejvíce informací. Uvědomila jsem si, jaké informace mi tam chybí a jak lépe se prezentovat, aby cílová skupina pochopila, co jim chci říci.

Reálně mi přinesla chuť pustit se do předělání webu a doplnění o nové informace a fotky.

Již nyní mohu rozšířit svou fotogalerii o nové fotografie, kde je mě možné vidět a kde již jsem k vidění byla. Zároveň jsem dostala soupis současného stavu a report ze schůzky, ke kterému se mohu vracet."

 

 

"Petra je člověk, který mluví ze své praxe. Na konzultaci byla úžasně připravená. Prostudovala mé výrobky, srovnání s konkurencí, dostala jsem spoustu tipů a rad, jakým směrem se orientovat, na co si dát pozor. Pomohla mi určitě v uvědomění si ceny své práce a času a pomohla se stanovením ceny výrobků. Dostala jsem náměty na přípravu dalších výrobků a tipy co do nich zakomponovat, aby oslovily co nejvíce nových zákazníků, jak lépe vyfotit a propagovat.

Jako hlavní přínos vidím v tom, že jsem se začala více zaměřovat na skladbu výrobků, soustředit se na klíčové výrobky a jejich lepší propagaci, počínaje fotografiemi přes stanovení ceny, konče kanály, kde propagovat. 

Petru bych doporučila určitě lidem, kteří začínají tvořit svou značku, ale určitě umí poradit i s konkrétními problémy již zaběhnutých tvůrců a prodejců. Pokud někdo váhá, zda jít k Petře na konzultaci, tak za mě mohu jen doporučit. Určitě umí poradit ve všech oblastech a zhodnotit na co se zaměřit a čeho se vyvarovat, kde víc zabrat."  (Martina Berková, 5Cvrčků)

 

"Před konzultací jsem neznala přesné souvislosti týkající se cesty prodeje svého produktu. Velmi intenzivně jsem řešila hledání nových zákaznic a další prodejní cesty mých rukodělných produktů, kde a jak je prezentovat a prodávat. S Peťkou jsme se společně konkrétně podívaly na moje jednotlivé produkty a Peťka mi dala přesné řešení, a to jak v oblasti prodeje, tak v oblasti potenciálního rozšiřování sortimentu.

banneer veronika

Dodala mi odvahu své produkty ukázat i jinde než na internetu. Největší přínos vidím v konkrétních radách, jak na prodej a rozšiřování svého sortimentu. Také mě velmi dobře navedla v mém nejistém rozhodování se, zda založit či nezaložit webové stránky. Poradila kroky, jak začít své webové stránky budovat a jak a co chystat, jak pracovat se stávajícím obsahem tak, abych se v procesu zakládání neztratila.

Peťku bych doporučila všem začínajícím podnikatelkám, které stále tápou v oblasti prodeje a marketingu. Na Peti se mi velmi líbí rychlá, konkrétní řešení, a to jak u osobní konzultace, tak u psané formy. Veškerá řešení podává velmi srozumitelně, stručně a jasně.

I u Peťky ve skupině mám konečně pocit, že její krátké, ovšem zároveň velmi zřetelné rady a postupy dávají velký smysl. Jednotlivé kroky, které pravidelně zveřejňuje, mi vždy ukážou nějaký AHA moment, který by mi jinak možná ušel." 

 

 

“Díky čtyřměsíčnímu mentoringu s Peťou jsem toho odpracovala opravdu hodně. Na spolupráci s ní oceňuji především její koučovací styl – předkládání otázek, nastínění možností a skvěle mířené strategické úkoly.

Na setkáních panovala neformální, příjemná atmosféra a celkově tento mentoring vnímám jako skvělou zkušenost, která mě v mé profesní dráze posune o velký kus dál. “ Jitka Jarošincová, Marketing Expert (Event Marketing and Sponsoring team ČSOB)